Як все починалося

Ще 2014 року Олексій Нікітін вирішив здійснити свою мрію та створити бренд, який цінує комфорт, якість і турботу про довкілля. Усе почалося з ідеї створення ергономічних дерев'яних виробів для робочого простору. Натхненний бажанням створити власний храм продуктивності, Олексій почав аналізувати ринок у пошуках найкращої ідеї. Нарешті, він знайшов ідеальний продукт для старту - підставку для монітора. За допомогою підрядника було створено перший функціональний прототип, але дизайн був ще не достатньо продуманий.

Вперше на публіці

Саме тоді Олексій зустрів Івана. Іван Зайцев мав необхідний технічний та дизайнерський досвід, щоб перетворити його функціональний прототип на продукт, який був би не тільки ергономічним, а й стильним. Вже у 2015 році творіння Eversolid були вперше представлені на виставці, де й отримали свої перші позитивні відгуки. Відтоді партнерський шлях Олексія Нікітіна та Івана Зайцева триває вже вісім років і продовжується досі.

Ми - Eversolid

Назва "Eversolid" з'явилася майже без зусиль на початкових етапах створення нашого бренду. Це мала бути назва, яка відображала б нашу філософію якості. Ми перебрали безліч варіантів, але жоден з них не підходив, поки хтось не запропонував "Eversolid". Ця назва точно описує наш підхід до речей, які ми робимо міцно та надійно, і це виражається в продукції, яку ми виробляємо. Це ім'я, яке ми з гордістю носимо і з яким асоціюємося. Ми вважаємо, що наша продукція є втіленням цієї назви, і ми будемо продовжувати створювати інноваційні, зручні настільні аксесуари, які слугують довгий час, під брендом Eversolid.

Наша команда

Ми - мислителі, творці та фахівці, віддані своїй справі. Наша мета - створювати нові та ефективні способи покращення вашого робочого процесу.Вся наша команда - це завзяті професіонали з різним досвідом роботи.Ми в захваті від інновацій, постійно шукаємо нових ідей та завжди раді навчатися в інших.

Народжені в Україні

Вся наша продукція виробляється в Україні, в самому серці Києва. З пристрастю до своєї справи команда Eversolid прагне створювати нові продукти, які подарують комфорт і продуктивність робочого процесу, даючи змогу кожному працювати із захопленням, забувши про час. Незалежно від того, чи перебуваєте ви в Києві, чи на іншому кінці земної кулі, Eversolid забезпечує зручний і надійний процес доставки, щоб ви могли насолоджуватися нашою продукцією, не покидаючи свого робочого місця.

Поділися своєю думкою

Ми завжди шукаємо способи покращити нашу продукцію і цінуємо відгуки наших клієнтів. Ми віримо, що, постійно прагнучи до досконалості, ми можемо створювати продукти, які не тільки функціональні, а й приносять радість людям, які ними користуються. Простий настільний органайзер чи предмет меблів - ми вкладаємо душу і серце в кожен продукт. Саме тому ми захоплені своєю роботою і завжди з нетерпінням чекаємо на створення нового продукту.

Контактна форма